Radio
Online
Повiдомити новину

Через сім років жертва зґвалтування з Рівненщини відсудила у свого кривдника 50 тис.грн

Фото ілюстративне

Майже через сім років після того, як неповнолітню дівчину зґвалтував неповнолітній у лісі на Рівненщині, жертва насильства відсудила 50 тис. грн моральних збитків.

У ніч проти 13 квітня 2015 у лісі біля с. Тишиця колишнього Березнівського району хлопець зґвалтував і побив дівчину, бо вона опиралася.  На той час обидвоє були неповнолітніми.

Вироком Кузнецовського міськсуду від 29 січня 2018 року його визнано винним у зґвалтуванні й призначено покарання: три з половиною роки позбавлення волі. Потерпіла подавала цивільний позов на відшкодування завданих злочином матеріальних та моральних збитків, але суд його відхилив.

Через деякий час дівчина знову подала цивільний позов з того ж приводу. Вона просить суд відшкодувати їй 22 тис. грн витрат на адвоката, понад 8 тис. грн витрат на проїзд до поліції та на судові засідання, а також 250 тис. грн моральних збитків. У березні 2021 року Рівненський міськсуд заочним рішенням задовольнив його частково й постановив стягнути з Володимира У. 150 тис. грн моральних збитків. У листопаді це рішення було скасоване, справу призначено до нового розгляду.

Адвокат відповідача заперечив позов, аргументуючи там, що позивачка не окреслила чітко своїх моральних страждань, що незрозуміло, якими критеріями вона керувалася при визначенні суми, і що минули терміни позовної давності.

У січні суддя Рівненського міськсуду Наталія Кучина задовольнила позов частково: відшкодувати дівчині 50 тис. грн моральних збитків, у решті вимог суд відмовив. Рішення також може бути оскаржене.

 

Читайте також: