Radio
Online
Повiдомити новину

Чемпіонами Європи стали дзюдоїсти Рівненщини

В Італії цими вихідними, з 26 по 28 липня, відбулися змагання, учасниками яких стали 130 спортсменів із 18 країн Європи. Як результат – Давид Хорава (у ваговій категорії до 66 кг) та Олександр Назаренко (у ваговій категорії до 90 кг) стали чемпіонами Європи.

Людмила Логацька (у ваговій категорії до 57 кг) та Анастасія Гарник (у ваговій категорії понад 70 кг) здобули бронзу, Олександр Помінов та Юлія Галінська посіли 5-ті місця.

Заслужені тренери України Михайло Романкевич, Ірина Качковська та Іван Іваницький здійснювали підготовку спортсменів до змагань. У медальному заліку чемпіонату Європи збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце, здобувши 3 золотих та 4 бронзових медалей. У командних змішаних змаганнях наша збірна посіла 5 місце.