Radio
Online
Повiдомити новину

«Будинок ветеранів» у Рівному стане комунальним закладом (ВІДЕО)

Будинок ветеранів скоро може отримати фінансування з міського бюджету. Відтак ветеранська спільнота отримає простір, де повноцінно буде надаватися психологічна та соціальна реабілітація. Наталія Веляник продовжить. https://youtu.be/xgB39eoL11Q Максим Вавренюк з початку подій на Сході України став волонтером, а пізніше – й сам пішов боронити державу. Чоловік каже, єдине, що допомогло реабілітуватися після війни, це сім’я і можливість спілкуватись з такими ж ветеранами, як і він. Максим зазначає, Будинок ветеранів став місцем реабілітації та об’єднання військовослужбовців та їх родин:  

"Я теж приходив, і це дуже хороша справа, і це така реабілітація для батьків загиблих, для учасників АТО, для діток учасників АТО, для дружин."
  Визначити подальшу долю закладу зібралися усі ті, хто долучилися до його появи в Рівному. Це ветерани, волонтери, громадські активісти та представники міської влади. Вони поділилися своїм баченням, як має працювати заклад після набуття статусу комунального закладу.  
"Це надважливий проєкт для міста, бо в місті на даний момент немає такої структури в складі міської ради, що може повноцінно займатися потребами і проблемами ветеранів і  ми просто зобов’язані зробити такий комунальний заклад," -  каже Сергій Рибачок, депутат Рівнеради, фракція "Рівне разом".
 
"Таке приміщення працювати паро годин в день ну просто немає права. Для міста, я думаю, це теж буде великий бонус, бо будь-якого АТОвця, який прийде до Вас, можете відправляти для вирішення усіх питань сюди," - каже Вікторія Шинкаренко, ініціаторка проєкту, членкиня Ради ветеранів при Мінветеранів України
  Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян зауважує, заклад стане місцем, в якому уся ветеранська спільнота зможе отримати необхідну соціальну та психологічну підтримку. Адже ті, хто стали на захист країни, мають отримати належну шану:  
"Було прийняте рішення створити комунальний заклад, який працюватиме функціонально і 24/7, так, як вони цього хочуть, і ми цьому сприятимемо. Вже на наступній сесії ми будемо голосувати за проєкт рішення, який дасть можливість втілити в життя цей Будинок ветеранів."
  Відтак, вже незабаром заклад зможе повноцінно займатися справами ветеранів та допомагати їм в адаптації до мирного життя.

Читайте також: