Radio
Online
Повiдомити новину

Будівництво спорткомплексу на Макарова продовжать фінансувати у 2019 році

Урядова міжвідомча комісія з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету на створення/реконструкцію
палаців спорту одноголосно проголосувала «за» участь у програмі нашого спорткомплексу в цій програмі у 2019 році.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Він разом зі своїм заступником Олександром Корнійчуком презентували у Києві хід будівництва спортивної універсальної арени.

«Ще минулого року наша область була залучена в цій важливій програмі, ініційованій Міністерством молоді та спорту. Зокрема, підтримка Ігоря Жданова, Миколи Даневича, а також кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету дозволили нам за рік зробити стільки роботи. Тому наразі саме в Рівному найшвидше серед інших областей реально будується універсальна спортивна арена», - прокоментував Олексій Муляренко.

Нагадаємо, це один із 19 об’єктів, які фінансує Державний фонд регіонального розвитку. Зараз триває будівництво першої черги – це спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3 тисячі глядацьких місць та з можливістю проведення змагань міжнародного рівня.

Нині масштабне будівництво спорткомплексу на Макарова триває безупинно. На понад 3-х тисячах квадратах щодня працює близько півсотні робітників. Зараз тут вже завершують зводити стіни 1-го поверху, влаштовують монолітне залізобетонне перекриття та зміцнюють конструкцію рамами і колонами. Окрім цього, на території спорткомплексу мурують сходи, які з’єднують цокольний та перший поверх.

Після повного монтування стін будівельники будуть накривати стелю монолітними каркасами.

Рівненська обласна державна адміністрація

Читайте також: