Radio
Online
Повiдомити новину

Близько 70-ти пауерліфтерів змагаються за медалі на Чемпіонаті області (ВІДЕО)

Близько 70-ти учасників зібрав відкритий Чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Беруть участь у змаганнях як жінки, так і чоловіки. Кожен у своїй категорії. Загалом їх є 10. Рівнянин Володимир Матчук виступає у ваговій категорії до 59-ти кілограм. На ці змагання ставив перед собою завдання виконати перший розряд, проте не вдалося.


«89 кг. мав вижати, але трошки не хватило, – говорить пауерліфтер Володимир»
Натомість спортсмену вдалося встановити свій особистий рекорд

«Підняв сьогодні рекорд – 85 кг.»
Бере участь у змаганнях і майстерка спорту України міжнародного класу, учасниця двох паралімпіад Любов Семенюк. Для неї цей чемпіонат – своєрідна підготовка до Кубка світу у Дубаях.

«Сьогоднішнім виступом своїм – задоволена, – говорить пауерліфтерка. Ці змагання, це якби підведення ітогів на даний момент. Підготовка як іде, на що я готова в даний момент».
За результатами змагань 10 спортсменів та стільки ж спортсменок зможуть влітку поїхати на Чемпіонат України.

«Результати на сьогоднішній день, я бачу, вони піднялися порівняно з минулим роком, – коментує начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук. Друге, переможці мають можливість прийняти участь у Чемпіонаті України, який відбудеться у червні місяці, у місті Дніпро» .
Підвели організатори й проміжні підсумки першого дня Чемпіонату. Друга частина  проходитиме сьогодні у Рівненському регіональному центрі «Інваспорт»

Читайте також: