Radio
Online
Повiдомити новину

Більше двадцяти поліцейських станцій відкрили у Рівненській області

Минулого тижня в області відбулися урочисті відкриття адмінприміщень, де нестимуть службу поліцейські офіцери громад. 23 службові приміщення оснащені усім необхідним для роботи, зокрема меблями та оргтехнікою. Інформують на сайті Рівненської ОДА.

Як зазначив очільник поліції Рівненщини Валерій Самчук, це ще один важливий крок до якіснішої комунікації та надання поліцейських послуг населенню. Також ефективній взаємодії із органами місцевого самоврядування у забезпеченні правопорядку на території обслуговування та безпеки громадян. Адже відтепер поліцейський забезпечений усім необхідним тож реагування буде оперативнішим, а якість надання поліцейських послуг — вищою.
До слова, в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади», з квітня 2020 року поліцейські офіцери почали працювати у багатьох ОТГ Рівненщини. Перед призначенням кожен із них пройшов багатоетапний відбір, спеціальну поглиблену підготовку за участі українських та іноземних фахівців та стажування на базі поліції Дніпропетровської області, яка стала пілотною в проекті. Оскільки поліцейські офіцери стануть частиною громади, це дасть їм змогу орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Раніше тижня поліцейські офіцери отримали 23 нових службових автомобілей.

Читайте також: