Radio
Online
Повiдомити новину

Безробітним Рівного презентували новинки літератури

Днями бібліотекар РЦПТО ДСЗ Антоніна Лисенко побувала на спільному інформаційному заході представників бібліотек Рівного. Організатор - Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека поділився останніми поповненнями книжкового ринку.

«Така співпраця дозволяє постійно оновлювати наші бібліотечні фонди сучасною літературою. Обласна бібліотека має чудові можливості щодо постійного наповнення власних фондів підручників, навчальних посібників та технічної літератури. І ми із вдячністю співпрацюємо, збагачуючи власний досвід та розширюючи кругозір наших слухачів і педагогів», - зазначає Антоніна Іванівна.

Під час зустрічі працівники бібліотеки презентували свої послуги та літературу слухачам РЦПТО – майбутнім косметикам, кондитерам, перукарям, агентам з організації туризму, барменам. Приємно, що із групою слухачів, які навчаються за професією «Агент з організації туризму», було запланована екскурсія до захоплюючого світу книг. Усіх слухачів записали до бібліотеки безкоштовно та видали в користування підручники, які їх зацікавили.

У рамках заходу бібліотекар Рівненського ЦПТО також презентувала електронну бібліотеку навчального закладу, яка нараховує більше 600 найменувань літератури різноманітної тематики.

 За інформацією Діни Мазуркевич, РЦПТО ДСЗ.

Читайте також: