Radio
Online
Повiдомити новину

Безробітні на Рівненщині стають майстрами в індустрії краси

Професія «Педикюрник з додатковим модулем «Вміння виконувати манікюрні роботи» затребувана на ринку професій. Роботодавці, які відвідують державні кваліфікаційні атестації слухачів Рівненського центру ПТО ДСЗ, завжди із впевненістю пропонують співпрацю випускникам.

Нерідко, представники салонів краси й самі були слухачами закладу, отож, знають про рівень підготовки майбутніх колег. Склавши напередодні державну кваліфікаційну атестацію за професією, педикюрники сьогодні підтвердили також вміння виконувати і манікюрні роботи. На базі навчально-виробничого комплексу РЦПТО професійну підготовку пройшли безробітні, направлені на навчання Гощанською, Здолбунівською, Рівненською районними філіями Рівненського обласного ЦЗ та Рівненським міським ЦЗ.

Додатковий модуль: вміння виконувати манікюрні роботи передбачає заняття слухачів - поєднання виробничого навчання і теорії з манікюрних робіт та гелевого нарощення нігтів. Затребувана нині послуга вимагає кваліфікації, адже клієнти віддають перевагу якості та оперативності.

Вже під час виробничої практики необхідно проявити максимум позитивних професійних якостей, аби сподобатися. Гарні відгуки про практиканток заклад освіти отримав від власників здолбунівських і рівненських закладів, у т.ч. і від Студії Краси «KASKAD».

Майстриня виробничого навчання Лілія Мельник поділилася: «До державної  кваліфікаційної комісії,  як правило, входять представники галузі. Голова ДКК Юлія Євтушок (рівненська Студіїя«Експрес-манікюр»)  відмітила відмінну роботу слухачок при виконанні манікюрних робіт, акуратність, цікавий дизайн нігтів. Поза сумнівом, із такими професійними якостями випускниці достойно увіллються в трудові колективи. Марія Горкун із Гощанщини отримала запрошення працювати в Центрі Здоров’я та Краси «АкваРай».

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко щиро вірить, що кожен із кваліфікованих педикюрників віднайде власний шлях до успіху та поповнить ряди професійних майстрів Рівненщини. Відмінні умови для здобуття професії, постійна взаємодія із кращими роботодавцями сфери послуг, залучення досвідчених педагогів та нестримне бажання вчитися – надійна запорука конкурентності слухачів РЦПТО. Вона вручила випускникам свідоцтва державного зразка, виразила надію, що в майбутньому у навчальному закладі вони вже зустрінуться, як партнери, та побажала професійної наснаги.

 

Читайте також: