Radio
Online
Повiдомити новину

Без батька залишилося четверо синів: від поранення під Донецьком помер житель Рівненщини

У боях з росіянами 28 липня, захищаючи Україну поблизу населеного пункту Берестове на Донеччині, Богдан Тимчук отримав осколкове поранення внаслідок артилерійського обстрілу. На жаль, через два дні воїн помер у Краматорській лікарні від ускладнень внаслідок отриманих поранень.

Про це повідомили у Рівненській РВА.

4 серпня в селі Колоденка Рівненського району громадськість, керівники місцевих органів влади попрощалися із загиблим військовослужбовцем, жителем села Богданом Тимчуком, 1969 року народження.

Богдан народився та виріс у селі Колоденка. Навчався в Колоденській школі, вступив у Мирогощанське професійно-технічне училище. Строкову службу проходив у артилерійських військах у Красноярську. Після служби закінчив навчальні курси водія. Розпочав роботу в підприємстві КОМТранс. Згодом оформив статус підприємця та створив власну справу – фірму «Світанок», займався фермерським господарством.

29 травня 1994 року одружився, спільно з дружиною мають чотирьох чудових синів.

Богдан дуже любив і піклувався про свою сім’ю, був люблячим чоловіком, батьком. Односельчани, друзі пам’ятають його усміхненою, життєрадісною, позитивною людиною, завжди був готовий допомогти іншим.

Із початком російського вторгнення, на виклик військкомату, 23 квітня чоловік вже був на навчальному полігоні в селі Стриганці Львівської області, орієнтовно через місяць був переведений у 10 гірськоштормову бригаду в селищі Коломия Закарпатської області, на Тучинському полігоні здобув навики навідника-оператора БМП. 13 червня частину бригади було відправлено на схід нашої країни. База дислокації була в Краматорську. Богдан воював у населених пунктах Лисичанськ, Бахмут, після другого бою в Друшківці 27 червня потрапив у санчастину, де реабілітувався 5 днів.

Похоронили Героя на кладовищі в селі Колоденка.

Громада, дружина, діти, рідні, друзі втратили свого захисника-Героя.

Телеканал "ITV media group" висловлює щирі співчуття родині та розділяє з вами біль утрати. Герої не вмирають! 

 

Читайте також: