Radio
Online
Повiдомити новину

Багато кольорових шкарпеток: у Рівному відбудеться акція підтримки людей із синдромом Дауна (ВІДЕО)

Привернути увагу до сімей, які виховують дітей із синдромом Дауна. Такою є головна мета акції, що відбудеться 21 березня у Рівному. Учасники флешмобу будуть виходити на вулиці міста із різнокольоровими шкарпетками, які використовуватимутьсья як аксесуар. Цього разу до ініціативи долучились й рівненські благодійники.

Різнокольорові шкарпетки не як одяг, а як аксесуар. 21 березня в рамках Міжнародного дня людини із синдромом Дауна, у світі проходить акція-нагадування "Багато кольорових шкарпеток". День і місяць для цієї події були обрані зовсім не випадково — вони символічно позначають природу цього діагнозу. Мова про три замість звичних для людини двох копій двадцять першої хромосоми, що візуально схожа на шкарпетку. Щороку цю ініціативу проводять і у Рівному. Нині до флешмобу долучились і місцеві благодійники.

Суть акції полягає в її оригінальному підході. Учасники флешмобу виходять на вулиці міст та одягають яскраві шкарпетки на одяг, як аксесуар. Таким чином, кажуть: люди навколо починають цікавитись та ставити запитання. А отже, головну мету такої ініціативи можна вважати виконаною.

Учасники ініціативи пояснюють: усе для того, аби боротись із стереотипами та донести до суспільства, що серед нас живуть люди із цим діагнозом і вони мають відчувати себе повноцінними мешканцями нашої громади.

Усіх охочих підтримати таку ініціативу благодійники закликають 21 березня додати до свого звичного образу неординарний аксесуар у вигляді яскравої шкарпетки. Адже лише надавши такій проблемі розголосу - ми допоможемо розвіяти недолугі стереотипи.

Читайте також: