Radio
Online
Повiдомити новину

"Бачили, як летіли над хмарами": місцеві про обстріли Рівненщини (ВІДЕО)

Вибухи на Рівненщині. Сьогодні, 21 травня, під час повітряної тривоги кремлівські посіпаки влучили в об'єкт військової інфраструктури. По це повідомив керівник обласної військової адміністрації Віталій Коваль. Що говорять мешканці сусідніх населених пунктів? Та що відомо про потерпілих? Лілія Налапка розповість.

Нам, якби дали кулемети, то ми їх би стріляли, - Галина

Галина Миколаївна мешканка села, з яким по-сусідству влучила ворожа ракета. Жінка не приховує емоцій. Каже, від вибухів затряслись вікна та люстри.

Летіло, так взрив. Бах, потім бах. і все. Ми собі отакі хатинки, куди ж ми сховаємось. Нас накриє, то ми виліземо, - Галина.

Не ховаються й інші місцеві мешканці. Кажуть, вже відвикли від ворожих обстрілів. Адже присутність "руського міра" останній раз відчували наприкінці квітня. Тоді ракети влучили по об'єкту залізничної інфраструктури.

Шоковані, бо ми вже трошки відволіклись. Заспокоїлись. А тут, ну що зробите. Внучка на порозі, бачила, як летіли над хмарами. Страшно, - Людмила.

Ну тако було, тряхануло трохи дай все. Все нормально, тихо, спокійно. Все буде Україна.

У хаті стояв, бухнуло два рази та й все. Я ен абчив нічого, а чув два рази. Дай бог будемо живі будемо здорові та й все, - Петро 

Керівник рівненської військової адміністрації повідомив, що загиблих немає. Шестеро людей отримали травми та були госпіталізовані до лікарні. Їхній стан - стабільний.

Тому вкотре нагадуємо, не нехтуйте сигналом повітряної тривоги та ховайтесь у безпечне місце.

 

Читайте також: