Radio
Online
Повiдомити новину

Атовець із Рівного готується до Ігор Нескорених (ВІДЕО)

 Це Іван Лепеха - учасник АТО. На Сході України отримав травму – перелом хребта. Далі – операції, тривала реабілітація. Нині ж він ретельно готується до участі в Іграх Нескорених. Це всесвітні спортивні змагання серед військовослужбовців, які отримали поранення. Виступатиме Іван Лепеха в категорії плавання та веслування на тренажері. Підготовка до змагань вимагає багато зусиль та містить чимало суто організаційних проблем. На щастя, під особисту опіку воїна-спортсмена взяв голова ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян. Завдяки зусиллям цієї громадської організації Іван Лепеха отримав увесь необхідний інвентар та можливість продовжувати тренування в басейні та тренажерному залі. Тепер Іван Лепеха має можливість щодня тренуватися. Віктор Шакирзян теж навідується до нього на тренування, аби підтримати його бойовий дух, налаштувати на перемогу, дізнатися про потреби і проблеми спортсмена.

Тренуюсь я вже близько року. Стараюсь повсякденно не пропускати тренувань і проводити кожний день хоча б годинку в басейні. А зараз тренування ще покращилися завдяки підтримці Віктора Володимировича – він закупив мені необхідний інвентар, так що є стимул, мотивація і далі продовжувати займатися більш ефективніше, - каже Іван Лепеха.

Нагадаємо, що “Ігри Нескорених” мають відбутися в Нідерландах уже наприкінці травня наступного року. Іван Лепеха став одним з двадцяти українських збірників. І цілком імовірно привезе до Рівного першу нагороду з Ігор Нескорених.

Читайте також: