З понеділка ЦОКи АТ «Рівнегаз» переходять в онлайн.
АТ «Рівнегаз» піклується про своїх працівників та клієнтів, тому з 16 березня вводить карантин по підприємству та переходить в онлайн-режим роботи. Тож Центри обслуговування клієнтів в Рівненській області не працюватимуть в звичному режимі. Прийом споживачів проводитися не буде.
Уряд України запровадив карантинні заходи, аби запобігти розповсюдженню коронавірусу. МОЗ України рекомендує уникати масових скупчень людей і дотримуватися дистанції 1,5 метра один від одного.
Оскільки існує загроза поширення коронавірусу, відвідування ЦОКів – зайвий ризик для споживачів та працівників компанії.
Тому споживачів просять використовувати дистанційні онлайн-сервіси вайбер, телеграм та Особистий кабінет. Вони дають змогу передати показання, оплатити послуги та відстежувати стан рахунку.