Radio
Online
Повiдомити новину

Аби у Рівному з'явився історичний парк потрібно насіння трави

«Городище Оствиця» - це парк історичної реконструкції часів Київської Русі. Він з’явиться у 2020 році на лівому березі озера Басів Кут. Парк стане живим майданчиком для взаємодії реконструкторів, майстрів, умільців, археологів та інших зацікавлених осіб. Про це повідомляють організатори проєкту у Facebook. "Карантин карантином, а ми маємо засіяти 2 га землі, а це 10 000 грн. Територію ми розчистили, тепер потрібно придбати насіння трави для посіву. Кожного хто зробить благочинний внесок від 200 грн ми покатаємо на прадавніх човнах, яких дуже скоро в нас буде аж два. Простими словами, ви купуєте заздалегідь екскурсію на човні", - йдеться у повідомленні.

Банківські реквізити картка ПриватБанк 5168742221556826, отримувач Юрій Ойцюсь Призначення платежу: ваше прізвище, ім’я та контактний номер телефону. Також можна допомогти кількома мішками насіння трави, не обов'язково газонної.
Територія парку буде використовуватися для проведення різних подій (фестивалів, свят, семінарів, ярмарок, майстер-класів, наукових досліджень тощо), а сам музей стане цікавою туристичною атракцією, не лише для міста Рівне.

Читайте також: