ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Начальника відділення Катеринівської виправної колонії судитимуть за збут наркотиків

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: extension

Filename: models/Gl_model.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/models/Gl_model.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/views/2024/news_v.php
Line: 60
Function: webp

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/controllers/News.php
Line: 78
Function: view

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/index.php
Line: 198
Function: require_once

img/webp/1000/.webp" type="image/webp">

В організації постачання та збуту наркотичних засобів засудженим обвинувачуються начальник одного з відділень колонії, кримінальний «авторитет» і двоє мешканців Рівненської та Львівської областей. Їм може загрожувати до 12-ти років ув’язнення. 

Про це повідомляє національна Поліція.

Канал постачання наркотиків до виправної колонії та осіб, причетних до його організації, викрили оперативники управління стратегічних розслідувань в Рівненській області Нацполіції спільно з колегами правоохоронцями.

Організував наркобізнес неодноразово судимий кримінальний «авторитет», який відбуває покарання в держустанові. До діяльності він залучив начальника одного зі структурних підрозділів виправної колонії та двох мешканців Рівненської й Львівської областей. 

Мешканка Львівщини займалася придбанням, пакуванням наркотичних засобів, маскуючи їх під предмети повсякденного вжитку, та відвозила пакунки в Рівненську область або передавала їх поштою. Мешканець Рівненщини відповідав за передачу «товару» працівникові установи, котрий забезпечував безперешкодне потрапляння наркотиків до виправної колонії для подальшого збуту засудженим. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Серед найкращих в Україні: рівненські фрістайлісти завоювали медалі 

Нагадаємо, у липні 2020 року оперативники, слідчі теруправління ДБР, розташованого в м. Хмельницькому, спільно з прокуратурою Рівненської області за участю спецпідрозділу патрульної поліції ТОР затримали зловмисників та провели обшуки за місцями їх мешкання та у виправній колонії. За результатами заходів вилучили наркотичні засоби та вогнепальну зброю.

27 січня кримінальне провадження з обвинувальним актом було направлено до суду. Кримінальному «авторитетові», начальникові одного з відділень Катеринівської виправної колонії та двом спільникам інкримінують учинення правопорушення, передбаченого ч. ч. 2 та 3 ст. 27, ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

За скоєне обвинуваченим може загрожувати до 12-ти років позбавлення волі. 

Читайте також: