Radio
Online
Повiдомити новину

5 років неволі за вчинення ДТП, внаслідок якої 3 осіб загинуло

Здійснюючи обгін автомобіля, в межах Рівненського району, водій раптово та в безпосередній близькості виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з вантажним автомобілем з напівпричепом, в результаті чого 3 пасажирів вказаного автобуса від отриманих травм померли, а ще двоє дістали середньої тяжкості та тяжкі тілесні ушкодження.

Вирок суду – визнати винним у вчиненні тяжкого злочину та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 2 роки. Водночас, суд звільнив обвинуваченого від відбування покарання, встановивши іспитовий строк у 3 роки. Прокурор не погодився із таким рішенням суду в частині призначеного покарання та оскаржив його у апеляційному порядку, не оспорюючи фактичні обставини кримінального провадження, але наполягаючи на призначенні винуватцю ДТП реального, а не умовного покарання.

У результаті Рівненський апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції в частині призначеного покарання та ухвалив новий вирок, відповідно до якого винуватця дорожньо-транспортної пригоди засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 2 роки.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Читайте також: