Radio
Online
Повiдомити новину

39 голів за 155 матчів: що відомо про новобранця рівненського «Кардиналу» Микиту Шпигара

Ще по завершенню 11 туру Екстра-ліги іванофранківський «Ураган» повідомив про припинення співпраці із Микитою Шпигарем «за обопільною згодою». Універсал отримав статус «вільного агента» і на зимову перерву йшов без команди. «Нічийним» гравцем Микита пробув недовго, 10 січня на офіційній сторінці МФК «Рардинал-Рівне» з’явилася інформація про укладання повноцінного контракту із екс-ураганівцем Микитою Шпигарем. За рівнян він виступатиме під 32 номером. Джерело: офіційна сторінка МФК "Кардинал-Рівне" Відомо, що футзаліст розпочинав із виступів за ФК «Темп» у рідному Енергодарі (Запорізька область). Професійну кар’єру розпочав у луганському «ЛТК», за який відіграв три роки, провівши у футболці команди 71 матч і забивши 13 голів. У 2013 із «ЛТК» перебирається до харківського «Локомотива»  у якому до 2016 року провів 60 матчів та забив 20 голів. Далі були «Титан-Зоря» з Покровського – 16 матчів і 4 голи, херсонський «Продексім» - 6 матчів і 2 голи. Звідти гравець восени 2019 відправився до Івано-Франківська захищати кольори місцевого «Урагану». Проте на паркеті з’явився лише двічі – у матчі проти «Кардиналу» та «Сокола».

Джерело: офіційний сайт НФК "Ураган"
Їде до Рівного Микита в статусі дворазового Чемпіона України ( 2013/14 і 2014/15 роки «Локомотив»), володаря Кубка України (2015/16 «Локомотив») та Суперкубка України (2013, 2014 «Локомотив»). Має гравець і досвід виступів на міжнародній арені. У сезоні 2014/15 разом із «Локомотивом» Микита Шпигар був учасником Елітного раунду Кубку УЄФА.
Як відомо, гравця уже додали в заявку «Кардиналу» і є ймовірність, що рівненські вболівальники побачать новобранця уже у завтрашній грі проти житомирського «ІнБев». Початок, нагадаємо о 13:00.
Микита Шпигар це не єдиний новобранець команди. Ми раніше писали про підсилення "Кардиналу" голкіпером.

«Кардинал-Рівне» перед матчем із житомирським «ІнБев» підсилився воротарем

 

Читайте також: