Radio
Online
Повiдомити новину

21 автобус для школярів Рівненщини: у скільки обійшовся транспорт (ВІДЕО)

Новий транспорт для шкіл та ліцеїв. Тепер 16 тисяч школярів Рівненщини мають змогу добиратися до місця навчання на нових шкільних автобусах.

Вже 4 роки Микола Чичук працює шкільним водієм. Щодня він перевозить 270 учнів та десять вчителів Великоомелянського ліцею, які їдуть до місця навчання та роботи з віддалених куточків району. Та впродовж минулого року керівництво навчального закладу було змушене орендувати транспорт. Тепер кілька десятків кілометрів школярі долають на новому шкільному автобусі. Втім, не усі відразу, а за кілька рейсів.

Ще до весни минулого року Великоомелянська громада мала 2 шкільні автобуси, та їх забрали на потреби Збройних Сил. Загалом на благо армії у 2022 році було вилучено 55 шкільних автобусів на Рівненщині. Як запевняє директорка ліцею Ірина Літвінчук, для закладу освіти власний транспортний засіб необхідний, тому тепер і вчителі, і діти, і батьки задоволені і наявністю, і станом.

Голова Великоомелянської селищної ради розповідає - для співфінансованої покупки автобусу, з громадського бюджету виділили 900 тисяч гривень. Та навіть такі витрати на покупку є комфортнішою, аніж витрата на оренду.

Великоомелянська громада - не єдина на Рівненщині, яка отримала новий транспорт для перевезення вчителів та школярів. Станом на сьогодні вже 21 шкільний автобус перевозить учнів у чотирьох районах області.

Загалом нині транспорт отримали освітні заклади Сарненщини, Дубенщини, Варажчини та Рівненщини. Зберігається потреба у ще майже сотні автобусів, і школи будуть ними забезпечені поступово, після надходження нових розпоряджень від Кабміну.

Читайте також: