Radio
Online
Повiдомити новину

"200 днів як убивць Павла Шеремета не знайшли, а призначили": у Рівному триває акція протесту

Чому не шукають справжніх вбивць? Чому за ґратами непричетні люди? Чому не помічають безліч доказів невинуватості Андрія, Юлі, Яни і відверті факти брехні правоохоронців? Ці питання активісти ставлять владі. Зараз на Майдані Незалежності у Рівному зібралися близько 50 людей, які вважають обвинувачуваних у вбивсті журналіста Павла Шеремета невинними.  Про це з місця події повідомляє кореспонент телеканалу "Ритм".

"Вони не винні в будь-якому випадку, якщо суд не довів їхню провину, а просто призначає винними, це так само злочин", - зазначив громадський активіст Тарас Обоїста.
200 тому, 12 грудня 2019 року міністр МВС Аваков, президент Зеленський та Генпрокурор Рябошапка провели брифінг, де оголосили, що справу Шеремета розкрито, а вбивць знайдено. Злочинцями на їх думку є сержант ССО Андрій Антоненко, лікар Юлія Кузьменко та боєць ЗСУ Яна Дугар. Нагадаємо, Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у віці 44 років, коли його автомобіль вибухнув у центрі Києва, де він жив останні п'ять років.

Читайте також: