За успіхи в навчанні найкращі учні та студенти Острозької громади зможуть отримувати стипендії впродовж навчального року.
Депутати Острозької міської ради підтримали впровадження іменних стипендій для школярів та студентів НУ "Острозька академія".
- Дане впровадження є одним із заходів, які реалізуються в рамках перемоги в конкурсі "Молодіжна столиця України". І вже з осені 2022 року 16 школярів громади та 4 студентів НУ "Острозька академія" отримуватимуть грошову винагороду щомісячно впродовж року, - прокоментував Острозький міський голова Юрій Ягодка.
Стипендії призначатимуться з метою підтримки обдарованих дітей та молоді. Вони спрямовані на стимулювання школярів та студентів на досягнення високих результатів у навчальній, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у навчально-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.
- Ці стипендії є своєрідним стимулом та підтримкою талановитої молоді, що створить додаткові умови для конкуренції в учнівському та студентському середовищі. Конкуренція - це розвиток. Школярі отримуватимуть по 500 грн щомісяця, а студенти по 1000 грн. В рамках програми підтримки обдарованої молоді і надалі будемо втілювати хороші ініціативи. Чимало ідей є нині в розробці, - розповів начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради Віктор Самчук.
Для призначення стипендій буде створена експертна комісія, в яку увійдуть представники депутатського корпусу Острозької міської ради та Управління освіти, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради, представники НУ “Острозька академія”.