Radio
Online
Повiдомити новину

20 000 гривень до пенсії: у Приватбанку стартувала нова акція (ВІДЕО)

До літа 2022 року пенсіонери ЗСУ могли одержувати виплати лише в одному банку. Наприкінці червня набули чинності зміни до законодавства, які надали пенсіонерам можливість вибору. І вже у вересні «ПриватБанк» розпочав випуск карток для військових пенсіонерів. Завдяки цьому колишні військовослужбовці отримали доступ до зручних, сучасних сервісів. Від січня 2023 у «ПриватБанку» стартувала акція «Даруємо 20 000 гривень до пенсії». Учасниками розіграшу автоматично стають всі військові пенсіонери України, які отримують виплати на картки «ПриватБанку».

Відтепер визначити спосіб отримання військової пенсії можна самостійно. Нова редакція закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", передбачає, що пенсіонери ЗСУ можуть обирати будь-який банк для отримання виплат. Відтак, військові, звільнені зі служби, отримали можливість користуватися зручними сучасними сервісами. Для цього слід усього лише звернутися до будь-якого з відділень "ПриватБанку". Там фахівці безкоштовно і без зайвих клопотів допоможуть оформити пенсійну картку. Цей процес займе всього декілька хвилин вашого часу. До слова, мережа відділень, банкоматів та терміналів самообслуговування є достатньо розгалуженою.

Ми чекаємо на вас в найближчому відділенні з паспортом та кодом платника податків. Після відкриття карти залишається лише написати заяву на перерахування пенсії на карту, за якою банк візьме на себе всі формальності з оформлення документів у пенсійному фонді. Також відкрити карту можна без відвідування відділення через смартфон та "Приват24", - керівник відділення ПриватБанку Андрій Рокіцький.

Окрім того, тепер військові пенсіонери, які отримують виплати на карту "Приватбанку", можуть отримати приємний бонус, а саме додаткову виплату. Адже нещодавно у найбільшому державному банку стартувала акція “Даруємо 20 000 гривень до пенсії”. Цей розіграш триватиме з січня по травень.

Кожен третій пенсіонер області обрав "ПриватБанк". Це найбільший показник лояльності та довіри. Окрім звичного сервісу всі військові пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через "ПриватБанк", автоматично стануть учасниками акції “Даруємо 20 000 гривень до пенсії”. Переможець акції гарантовано отримає одноразову виплату в розмірі 20000 гривень. Визначення переможців відбуватиметься тричі з Березня по травень місяць, - керівник відділення ПриватБанку Андрій Рокіцький.

Участь в акції можуть взяти громадяни України, віком від 18-ти років, котрі є колишніми чи нинішніми військовослужбовцями.

Читайте також: