Radio
Online
Повiдомити новину

17 вересня в Україні відзначається день рятувальника (ВІДЕО)

Крізь вогонь та воду - проходять бійці ДСНС рятуючи життя інших. 17 вересня в Україні відзначають День рятувальника. Про урочисті заходи з нагоди святкування та подвиги бійців ДСНС з Рівненщини - далі у сюжеті.

Готові прийти на допомогу в будь-який час доби - це не про супер-героїв, це про бійців ДСНС. Сьогодні працівники державної служби надзвичайних ситуацій відзначають професійне свято. Напередодні у Рівному відбулись урочисті заходи з нагоди дня рятівника.

Я бажаю, бажання великого і такого, знаєте, доброго фанатизму, в подальшому працювати в структурі. Багато є проблем, війна на Сході і так далі, але структура на фоні нашої держави виглядає доволі стабільно, нам залишається тільки примножувати рейтинги і забезпечувати безпекову складову держави та регіону. Дякую всім за службу, - Сергій Крук начальник ГУ ДСНС України у Рівненській області

Свій службовий обов'язок бійці ДСНС виконують також на Сході України, відновлюючи будинки пошкоджені після обстрілів. Та життя не лише українців рятують наші бійці ДСНС. Цьогоріч 10 рятувальників з Рівненщини у складі зведеного загону ДСНС України гасили лісові пожежі в Греції.

Надзвичайно дуже активно продемонстрували своє вміння, свой професіоналізм у ліквіації даних пожеж. Чим підняли міжнародний рівень не тільки нашої України, а й Рівненщини зокрема.Там спека стояла більше 40-ка градусів. Плюс коли горять ліси, горять будинки, то відповідно спека подвоюється. Не кожен професіонал це зможе виконати. Працювати доводилось не та як у нас по 8 годин, а більше 12 годин, відпочику дуже мало. Тому тут відбирали дуже крутих і сильних професіоналів, - Дмитро Мельник речник ДСНС у Рівненській області

Щодня рятувальники в зоні ризику. Втім, до цього уже звикли. Жартують, що така у них робота.

Читайте також: