Radio
Online
Повiдомити новину

10-й Духовний ранок приурочили темі виховання дітей, соціального партнерства держави та церкви у сфері захисту прав дітей

«Виховання дітей - це важлива та актуальна тема. Моєму найменшому синові два роки і я бачу, як швидко він переключається у різних ситуаціях, як реагує на ті чи інші питання, з якою жагою вранці просинається. Його невичерпної енергії вистачає на весь день. І мені є чому в нього повчитися», - відзначив голова Рівненської ОДА Олексій МуляренкоСвященики, зачитуючи уривки з Євангеліє, цитуючи слова із Святого Письма про любов до дітей, акцентували увагу, що саме батьки закладають духовний фундамент виховання. Любов та опіка, вміння протистояти спокусам та не вчиняти гріх – це ті глибинні цінності, які повинні сповідуватися у сім’ях.


Про фактори вулиці і їх вплив на формування дитини, насильство над дітьми у повноцінних сім’ях, захист дітей, позбавлених батьківського піклування, говорили шкільні офіцери поліції Іванна Бояківська та Ірина Інняхіна, правозахисниця та сімейна радниця Ліана Диновська, волонтерка та голова  Благодійного фонду «Скарбниця Надії» Мар’яна Рева, головний лікар обласної дитячої лікарні Віталій Бойко, мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу Орися Приймак.Мар’яна Рева закликала священиків різних релігійних конфесій приходити в дитячі відділення лікарень, інші установи, де перебувають хворі діти, аби спілкуватися з ними, підтримувати їх, вселяти в них надію і віру.

Віталій Бойко акцентував увагу на тому, що спільними зусиллями всіх – влади, громадськості, священиків – потрібно проводити заходи превентивного виховання дітей і молоді, аби завтра не створювати реабілітаційні центри.


Сергій Паладійчук, секретар Рівненської міської ради, зазначив, що саме в цьому контексті велику роль відіграє пластовий рух як осередок духовного і патріотичного виховання, а Рівне може стати центром ПластуУже традиційно під час Духовного ранку звучала молитва за Україну, сім’ю та дітей

Наступний Духовний ранок відбудеться у перший вівторок липня. 

Нагадаємо, на Рівненщині зустрічі у форматі «Духовного ранку» відбуваються щомісяця. Традицію їх проведення започаткували голова ОДА Олексій Муляренко спільно з релігійними громадами Рівненщини. Ініціативу перейняли райони області.

Повідомляє Рівненська ОДАЧитайте також: