Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному завершують будівництво човна: вітрило пошили із парашуту, який використовувався у боях за Гостромельський аеропорт

У рівненському парку історичної реконструкції "Оствиця", що на Басовому куті, завершують будівництво корабля  "Laisvė" (Лайсве) типу Gokstad Faering.

Про це повідомили на сторінці парку у Фейсбук.

"Важкий, але продуктивний день. Зробили нам заклепки. Доклепали всі дошки, лишився останній пояс, тому вже можна покрити дьогтем майже весь човен. Приміряли щоглу, пошили вітрило, ( замовили в місцевої швеї Ольги це зробити)  до речі вітрило з парашуту який цього року використовувався в Гостомельському аеропорту, коли звідти нечисть наші хлопці виганяли. Лишилося вітрило розписати. Завтра підгонка шпангоутів, ну і по плану, скоро на воду", - йдеться у повідомленні.

До слова, схожий човен вже є в колекції "Оствиці". На таких прадавніх кораблях влаштовують прогулянки по Басівкутському озері.

Таке судно є реплікою кораблів вікінгів. 

Faering — відкритий корабель з двома парами весел, зазвичай зустрічається в притаманному човновому потенціалі Західної та Північної Скандинавії, який належить до епохи вікінгів.

Читайте також: