Radio
Online
Повiдомити новину

Обман чи підтримка: у Рівному пенсіонерам оформлюють допомогу (ВІДЕО)

Галас та штовханина. Кілометрові черги поряд із банками по всьому місту повернулися. Та ось цього разу люди чекають не для того, аби зняти готівку.Від самого ранку поряд із банками у Рівному вишиковуються черги із пенсіонерів. Після тривалого перебування на спеці суперечки між людьми почали загострюватись. Кожен відвойовує своє місце під сонцем як тільки може. Та ось чого пенсіонери чекають у черзі, і самі достовірно не знають. Бо ж прийшли до банку про допомогу, почувши інформацію по сарафанному радіо.

Люди тут ще з 8 ранку. Та схоже сьогодні черга дійде не до всіх, адже у список, який формували раніше, записали лише 40 людей. А пенсіонерів тут значно більше. Як виявилось, вони чекають у черзі, аби оформити картку, на яку згодом, ймовірно, надійде допомога.

Така черга це не поодинокий випадок. Поряд із усіма банками цієї мережі, у Рівному, чекають люди. Між собою пенсіонери подейкують, що допомога надійде не усім.

Як з'ясувалось, допомогу і справді отримають не всі. Діють певні пріоритети.

Рішення щодо надання допомоги відповідно до категорії населення приймають безпосередньо міжнародні організації. Пріоритетними є найбільш незахищені верстви населення, що мають соціальний статус такий як: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати, чи батько, багатодітна сім'я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім'ям, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб. Щодо суми, такої інформації нажаль немає. Суму буде ухвалювати безпосередньо міжнародна організація, яка буде здійснювати виплату, - оператор банку Артем.

Як пояснив оператор банку, проект реалізовано міністерством соцполітики за підтримки міністерства цифрової трансформації і програми розвитку ООН, з місією міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні. Та про це ані в Рівненській ОВА, ані в міськвиконкомі нічого не знають. Натомість інформація про матеріальну допомогу вже облетіла все місто. Тим часом пенсіонери нарікають на неорганізованість, адже їм годинами доводиться стояти під палючим сонцем, аби виготовити картку, на яку згодом ймовірно надійде матеріальна допомога. Люди вже навіть спланували на що витратять гроші. Та ось чи отримають вони таку цінну для них допомогу, покаже лише час. 

 

Читайте також: