Radio
Online
Повiдомити новину

Депутати змушували міського голову Здолбунова взяти премію (ВІДЕО)

Йому дають, а він не бере. Мова про міського голову Здолбунова Владислава Сухляка та його премію. Двічі поспіль на сесію Здолбунівської міської ради виносять одне й те ж питання - встановити розмір премії міському голові. Той дякує і відмовляється. Дивна ситуація чи не так?

Премія для слабаків. Принаймні так вважає міський голова Здолбунова Владислав Сухляк. Вдруге на сесію міськради фракція "Батьківщина" виносить одне й те ж питання - преміювати голову громади.

Було подане це звернення, для того щоб ми сесією прийняли і встановили розмір премії міському голові, - депутат фракції "Батьківщина" Здолбунівської міської ради Олег Дацюк.

Владислав Сухляк дякує і відмовляється. Дійшли до того, що йому пропонують мінімальний відсоток.

А якщо ми зробимо 20%, Владислав Олегович ви будете отримувати 20%? - Ні, військовий стан я ж сказав - не буду отримувати. 

Та й тут не склалося. Депутати фракції "Батьківщина" над цим питанням б'ються уже два місяці. Безрезультатно. Розпочалося усе в березні. Владислав Сухляк посилаючись на війну відмовився від премії у 150%, яку йому свого часу встановили депутати на сесії. Написав відповідну заяву. Таким чином зарплатня очільника громади зменшилась.

До моменту військового стану міський голова отримував 39 42 тисячі гривень щомісячно. З березня місяця нарахування 25 тисяч з них відрахування податків і все. На руки 18 тисяч 907 гривень. Ось моя зарплата, - міський голова Здолбунова Владислав Сухляк.

Голова фракції "Батьківщина" Олег Дацюк, який свого часу програв вибори на посаду міського голови, переконаний, одноосібно відмовитися від премії не можна. Треба рішення сесії. Особистої заяви замало. Відтак міський голова має отримувати те, що йому встановлюють депутати. Втім, у бухгалтерії інші порядки.

Ніде немає написано, що це є обов'язкова виплата. Премія це є стимулююча виплата. І голова має право від неї відмовитися. Ніхто в кінці року не буде її нараховувати, - в.о. начальника фінансового управління Здолбунівської міської ради Олена Лабік.

Доз'ясовувались до того, що почали сваритись. Врешті міський голова сказав, що навіть, якщо йому встановлять мінімальну премію, все одно від неї відмовиться.

Я цю премію не беру. Не користуюся нею. Відмовився сам, добровільно.

І покинув сесійну залу. Втік від премії, так би мовити.

Приймайте, будь ласка, рішення.

Без міського голови суперечки продовжились. Премія має нараховуватись, вважає фракція Батьківщини. Так і не інакше.

Там де є обов'язкові виплати, там воно виконується. По-моєму достатньо пояснили. Як виконується, якщо вони мають нараховуватись ці гроші, тож їх ніхто не нараховує.

Врешті у депутатів увірвався терпець. Поставили питання на голосування. За преміювання міського голови проголосувати чотири депутати, двоє проти - решта не голосувала або утрималась.

Рішення не прийнято. Кличте Владислава Олеговича, нехай продовжує ссесію. Не пощастило Вам, 20% немає. Так і є.

Ситуація у Здолбунові відрізняється від історій, які трапляються в інших міських радах. Не всі очільники громад відмовляються від того, що їм належить по закону. Як закінчиться історія із премією міському голові Здолбунова невідомо. Можливо фракція Батьківщина спробує щастя втретє.

Читайте також: