Radio
Online
Повiдомити новину

Чому на Рівненщині не видають ID-картки? (ВІДЕО)

Відсутність друку ID-карток бентежить жителів Рівненщини уже не один місяць. У цей нелегкий час, коли в людини немає паспорта, виникає безліч проблем таких як неможливість отримати виплати, стати на облік та питання житла. 

Понад три місяці без паспорта. Мешканці Рівненщини уже тривалий час не можуть отримати ID-картки. Одні, подавали документи у травні, та ще не отримали, а інші і взагалі чекають із квітня.

Добрий день! Питання стосовно виготовлення паспорта. Ще 4 травня здала старий паспорт на оформлення нового у Міграційну службу на Словацького( lD терміновий за 10 днів). По сьогоднішній день його ще немає. Говорять, що у зв'язку з воєнним станом затримка. Хочу почути відгуки в кого була така ситуація і скільки часу чекали документ. Дякую. 


Таж сама ситуація,подала ще 19 травня срочний,ще немає і сказали на протязі двох місяців ще не буде.

Я подала за тиждень до війни...то тиждень тому забрали.

З такою ж проблемою зіткнувся і Олександр Міхнік. Чоловік приїхав у Рівне на реабілітацію. 9 травня подав документи на заміну паспорта, однак досі ID-картку так і не отримав.

Дивно і те, що як кажуть у сервісних центрах, отримати документи за прискореною процедурою під час воєнного стану не можна, однак деякі жителі Рівненщини розповідають, таку послугу їм пропонували і вони її оплачували.

Аби з'ясувати, коли жителі Рівненщини отримають документи, які засвідчують особу ми звернулись до обласного управління Державної Міграційної Служби, однак відповіді так і не отримали.

Тож коли і як швидко у рівненських установах видаватимуть ID-картки, не відомо.
 

Читайте також: