Radio
Online
Повiдомити новину

Бюджетні установи платитимуть за газ менше (ВІДЕО)

Дешевший газ для котелень бюджетних установ. "Нафтогаз" готовий укласти договори з бюджетними установами, згідно з якими платити за тепло вони будуть значно менше, ніж пропонують інші постачальники. Якою буде ціна та коли можна укласти договір - у матеріалі далі.

Бюджетна установа — заклад, який отримує фінансування з державного бюджету України або ж локально з бюджету області, району чи міста. Таких в Україні понад 7 тисяч. Відповідно до розпорядження Кабміну від 11 жовтня цього року дано згоду на укладання договорів між ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" та бюджетними установами. Тож ціна на газ для останніх становитиме 16,8 гривень та буде фіксована протягом періоду дії відповідних договорів. Ця ціна значно нижча від тих, які пропонують інші постачальники, адже там вартість одного кубічного метру газу коливається від 30 до 45 гривень.

Зі свого боку ми запевняємо, що до 15 жовтня, тобто в лічені дні ми маємо всі необхідні можливості, для того, щоб навіть таку велику кількість договорів ми могли укласти. Тому зараз справа за тим на скільки швидко бюджетні установи зможуть звернутися до "Нафтогазу" і підписати відповідні договори, - Юрій Вітренко керівник НАК "Нафтогаз"

Для того, щоб бюджетні установи області могли оперативно переукласти вигідніші угоди та вчасно розпочати опалювальний сезон, у Рівненській ОДА була проведена комісія з ТЕБ та НС.

Ми очікуємо і прогнозуємо, що такі договори будуть укладені до початку опалювального сезону, до 15 жовтня. І відповідно ця ситуація, вона перебуває на контролі і відслідковується як Мінрегіоном так і урядом, - Наталія Кравченко директор Департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону

Укладений договір буде діяти до кінця 2022 року. Це дозволить бюджетним установам вчасно розпочати і наступний опалювальний сезон.

Заключення договорів передбачено з "Нафтогаз Трендінг" не до кінця року, а на 15 місяців. Це дасть можливість нашим бюджетним установам своєчасно розпочати цей опалювальний сезон і пройти його в наступному році. І так само розпочати і передбачити відповідні асигнування по своїх кошторисних призначеннях на статтю "природний газ", - Володимир Пшеюк директор департаменту ЖКГ енергетики та енергоефективності

Знайти алгоритм укладання договору державні установи можуть на сайті "Нафтогаз Трейдинг".

Читайте також: