Radio
Online
Повiдомити новину

БК "Рівне" без надзусиль двічі переграв "Львівську Політехніку" (ВІДЕО)

Чоловіча БК "Рівне" новий рік розпочинає із двох перемог над "Львівською Політехнікою". Підопічні Михайла Переверзія не грали при рідних вболівальниках близько двох місяців, відтак навіть на протистояння рівнян із останньою командою групи прийшло подивитися чимало вболівальників. Місцеві баскетболісти не підвели. Чим запам'яталися домашні протистояння із львів'янами у матеріалі далі.

"Львівська політехніка" до Рівного приїхала із багажем у 17 поразок за 18 матчів. Львів'яни, після втрати минулорічних лідерів, є наймолодшою командою та закономірно посідають останнє місце Групи 2.

Ми об'єктивно слабші, але ми працюємо, через проблеми із фінансами, розвиваємо молодь, - Ярослав Зубрицький головний тренер БК "Львівська Політехніка"

Попри це головний тренер рівнян зі старту випустив основних гравців. Вочевидь, небажаючи повторювати сценарій першого матчу в Южному. Сенсації не сталося, до великої перерви рівняни забезпечили собі комфортну перевагу у 19 очок. У другій половині тренерський штаб рівнян довірив місце на паркеті молодим виконавцям. Олександр Поносов, Дмитро Столяр, Ілля Озімковський та Валентин Шептицький каші не зіпсували. У підсумку перша перемога рівнян у новому році - 88:55.

Першу чверть, коли хлопці вийшли з настроєм, ми показали ту гру, яку повинні. Ми відразу отримали хороший гандикап. Але після такого гарного початку, команда трохи дала послаблення і другу чверть ми фактично зіграли унічию, - Михайло Переверзій головний тренер БК "Рівне"

MVP першого поєдинку став Артем Водолазький. За 19 хвилин на паркеті він набрав 23 очки, зробив 5 підбирань та три перехоплення. Втім найбільше Артем запам'ятався своїми кидками з-за дуги - із чотирьох спроб, три точні. У повторному поєдинку "політехи" здивували рівненську публіку. Гравці Ярослава Зубрицького виграли першу чверть 25:22. Втім на більше сил не вистачило. На перерву йшли поступаючись у 19 очок. Покращити ситуацію не вдалося й у другій половині. У підсумку друга поразка - 96:72.

Перша чверть була дуже хороша, а далі, на жаль, так сталося, що вигоріли і не змогли у такому темпі продовжити гру. У нас небагато шансів виграти, але ми стараємося, ми намагаємося щось зробити. Постійно тренуємося і на нас не тисне те, що ми на останньому місці, - Максим Пилип гравець БК "Львівська Політехніка"

Кращим гравцем другого поєдинку знову став Артем Водолазький. Йому знадобилося 18 хвилин аби набрати вісім очок, зробити 5 перехоплень, 5 підбирань та 6 результативних передач. Серед молоді найефективнішим став Ілля Озімковський. За 18 хвилин на паркеті він записав собі в актив дабл-дабл - набрав 13 очок та зробив 10 підбирань. Ще однією подіє стало повернення Іллі Жуковського. Баскетболіст два місяці тому приєднався до табору рівнян, але лише зараз зіграв при власних вболівальниках.

Дуже радий повернутися. Неймовірна публіка, мені дуже приємно. Грубо кажучи, рідні стіни. Приємні, хороші два матчі. Зрозуміло, що не зовсім можливо впоралися з тим, що вимагав тренер, але нічого страшного, адже була велика перерва в матчах. Думаю, ми наберемо свої обороти і буде все добре, - Ілля Жуковський гравець БК "Рівне"

Рівняни вчетверте у сезоні перемагають "Львівську Політехніку". Станом на зараз команда Михайла Переверзія посідає друге місце у своїй групі. У рівнян 15 перемог та три поразки. Далі виїзні матчі проти одеської "БІПИ".