Депутати Рівненської облради зняли з порядку денного сесії питання про висловлення недовіри голові Рівненської ОДА Віталію Ковалю та звільнення голови Рівненської облради Сергія Кондрачука. Відповідне рішення прийняли на сьогоднішній президії облради.
Спочатку за пропозицією голови бюджетної комісії Ігоря Ясенюка обидва питання об'єднали в одне. Після чого представники усіх фракцій висловили своє ставлення до цього питання. Майже усі були проти їхнього розгляду. У результаті не голосували лише двоє депутатів - 17 "за" (у тому числі через конфлікт інтересів не голосував голова облради Сергій Кондрачук).
Нагадаємо, 13 травня на сайті Рівненської облради зареєстрували проект рішення “Про недовіру голові Рівненської обласної державної адміністрації Віталію Ковалю”, автором якого був голова Рівненської облради Сергій Кондрачук.
Згодом з'явився ще один проект рішення від депутата "Слуги народу" Юрія Ліпського про звільнення голови облради Сергія Кондрачука.
Читайте також: Кондрачук розповів про стосунки з Ковалем та пояснив, чому поставив питання про недовіру голові ОДАШукайте нас ???
Офіційний сайт:
► https://itvmg.com/
Соціальні мережі:
► Ми у Facebook - https://www.facebook.com/itv.media.group
► Ми в Instagram - https://www.instagram.com/itv_mg/
► Наш Telegram-канал: https://t.me/itv_mg