Radio
Online
Повiдомити новину

За три літні місяці мобільний сервісний центр МВС надав 358 послуг

Так, за червень, липень на серпень 180 жителів Рівненщини за допомогою МСЦ МВС  не затрачаючи часу на відвідини стаціонарних сервісних центрів МВС, зареєстрували /перереєстрували  транспортні засоби. До речі, саме ця послуга влітку стала найпопулярнішою серед громадян. Також, завдяки  сервісу «на колесах» 104 жителі Рівненщини замінили посвідчення водія. Окрім того, фахівці прийняли  від краян  74 запити на отримання довідок про відсутність судимості. І це лише за три літні місяці.

Нагадаємо, що мобільний сервісний центр МВС працює без відпустки, а тому вже 12 вересня прямує у м. Острог, де надаватиме послуги неподалік поліції на вулиці Незалежності, 89, а 18 вересня зустрічайте у м. Корець за адресою: вулиця Небесної Сотні, 19. Наступного тижня, а саме 20 вересня, МСЦ МВС приїде і до жителів смт Млинів.

Скористатися пересувним сервісом просто: громадяни інформують органи місцевого самоврядування про необхідність отримання послуг, на підставі чого формуються відповідні заявки для виїзду МСЦ МВС.

РСЦ МВС в Рівненській області

Читайте також: