Вища рада правосуддя застосувала санкції до судді Рівненського міського суду Наталії Діонісьєвої.
Про це повідомили у пресслужбі ВРП.
Відповідне рішення було ухвалене під час засідання Першої Дисциплінарної палати ВРП
За результатами розгляду матеріалів, Дисциплінарна палата ухвалила притягнути рівненську суддю до дисциплінарної відповідальності.
До Наталії Діонісьєвої застосували дисциплінарне стягнення у вигляді догани. Крім того, суддю тимчасово обмежили у фінансових виплатах — вона позбавляється права на отримання доплат до посадового окладу протягом одного місяця.
Як повідомила дисциплінарна інспекторка ВРП Олена Тегляєва, підставою для покарання стало безпідставне затягування суддею розгляду справи про порушення митних правил.
За словами Олени Тегляєвої, під час перевірки виявили ще кілька подібних випадків у роботі судді. Загалом інспекторка нарахувала сім справ з ознаками безпідставного затягування розгляду.
У підсумку четверо з п’яти членів Вищої ради правосуддя підтримали призначення Наталії Діонісьєвій дисциплінарного стягнення у вигляді догани з позбавленням права отримувати доплати до посадового окладу протягом одного місяця. Проти виступила лише Алла Котелевець.
Суддя ще може оскаржити це рішення.