Вища кваліфікаційна комісія суддів України розпочала етап співбесід із претендентами на 12 вакантних посад суддів Рівненського апеляційного суду.
Про це повідомляє «Закон і Бізнес».
Це перший суд із так званої «третьої групи» апеляційних загальних установ, добір до яких триватиме в найближчі місяці. Загалом на місця у рівненському суді претендують 23 кандидати, а всього у цій групі планується заповнити 155 вакансій.
Першим успішним кандидатом, який підтвердив здатність здійснювати правосуддя в апеляційній інстанції, став суддя Центрального районного суду м. Маріуполя Олексій Томілін, який наразі відряджений до Нетішинського міського суду Хмельницької області (результат — 691,06 бала).
Водночас щодо інших претендентів, зокрема адвокаток Ірини Іващенко та Оксани Тимошенко, комісія оголосила перерви у визначенні результатів оцінювання.