Radio
Online
Повiдомити новину

В Україні запровадили спеціальну сесію мультипридметного тесту (ВІДЕО)

Додаткові можливості. Скласти мультипредметний тест випускники зможуть навіть у вересні. Нещодавно минула основна сесія тесту, проте вже від завтра стартує додаткова. Окрім цього зважаючи на воєнний стан та ситуацію в країні, аби усі охочі могли пройти тестування, цьогоріч в Україні запровадили ще й спеціальну сесію. 

В Україні нещодавно завершилась основна сесія мультипредметного тесту. Понад 187 тисяч учасників вже отримали результати. Навіть попри воєнний стан в Україні, який міг вплинути на рівень підготовки, випускники продемонстрували хороший результат. У Рівненській області 423 учасники склали мультипредметний тест на 200 балів.

А вже від завтра стартує додаткова сесія мультипредметного тесту. У ній можуть взяти участі усі випускники, які з певних причин не змогли бути присутніми на основній сесії.

Зважаючи на те, що кількість випускників, які виявили бажання взяти участь у додатковій сесії мультипредметного тесту, менша, то і відповідно кількість закладів освіти, де відбуватиметься тестування - скоротили. Однак усі учасники мали змогу самостійно обрати найзручнішу локацію. Проте це не остання можливість скласти тест. Цього року вперше відбудеться ще й спеціальна сесія. Як пояснюють фахівці, це необхідність, і аби усі випускники пройшли тестування, їм ідуть на зустріч.

Відмінностей від основної та додаткової сесії - спеціальна немає. Якщо випускника не влаштовує отриманий бал, двічі взяти участь у тестуванні не вийде. у міністерстві освіти кажуть, що порівнювати рівень ЗНО та мультипредметного тесту неможна. Адже складність зовсім інша. Ймовірність того, що такий тип тестування приживеться в Україні висока. Проте ймовірно -завдання будуть удосконалювати. 

 

Читайте також: