Radio
Online
Повiдомити новину

Учасники фахової майстерні вивчали шляхи до порозуміння з громадськістю

На початку заходу учасників форуму привітав та побажав плідної роботи перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк.


Модератор заходу Андрій Палій розповів про комунікативну діяльність, яка направлена на досягнення взаєморозуміння між громадськістю та місцевими радами, а також на що звертати увагу приспівпраці.

Друга тема форуму стосувалася законодавчих норм. Зокрема, про доступ до публічної інформації, про місцеве самоврядування в Україні, про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в ЗМІ. Андрій Палій наголосив: « Інформування та підтримка комунікації радою – це не тільки важлива потреба, це – обов’язок, що регламентований законодавством».

В ході засідання учасники також обговорили важливість соціальних мереж, як ефективного інструменту засобу зв’язку з громадськістю.

За словами Андрія Палія, на сьогоднішній день 26 мільйонів українців користуються інтернетом, з яких майже 14 мільйонів – користувачі Facebook.«Соціальна мережа Facebook займає 3 місце в Україні за відвідуваністю сайтів. В ній представлені всі вікові групи починаючи від 13 років. Тому дуже важливо ефективно розвивати сторінку в цій соцмережі, наповнюючи її якісним фото та відео контентом, короткими текстами і зрозумілою мовою.», - зауважив він. Нагадаємо, що одноденні фахові майстерні в обласній раді проводяться регулярно. Сьогоднішній захід організовано в рамках Проекту «розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID.

Повідомляє Рівненська обласна рада

Читайте також: