ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

У Рівному військовослужбовці отримали вантаж з медикаментами та продуктами харчування, які необхідні для функціонування війська у зоні бойових дій

Сьогодні, 11 серпня, до Рівного приїхали представники добровольчого білоруського полку імені Кастуся Калиновського. 
 
Добровольці продовжують боронити Україну у найгарячіших точках фронту та давати гідну відсіч нашому спільному ворогу від моменту російського вторгнення і до сьогодні. Втім, неабияк потребують нашої підтримки у такий складний час. Сьогодні у Рівному військовослужбовці отримали вантаж з медикаментами та продуктами харчування, які необхідні для функціонування війська у зоні бойових дій. 
 
Нагадаємо, що не вперше Рівне допомагає білоруським добровольцям. За словами секретаря Рівнеради Віктора Шакирзяна, допомагати кожному, хто став на захист нашої країни та готовий покласти життя заради вільного майбутнього – обов’язок кожної свідомої людини. 

«Хочеться допомагати Збройним силам України, найкраще їм віддати. Вони першочергово стоять на передовій і показують своїм прикладом, в них з нами одна мета – перемога. Ми завжди відкриті. Хочеться допомагати і чим швидше перемогти. Повірте, кожна коробка продуктів харчування, кожна коробка медикаментів чи автомобіль – є сьогодні актуальними. Ми маємо збиратися разом і рухатися далі.» 

Білоруські добровольці стали одними з перших іноземців в Україні під час російсько-української війни ще з 2015 року. Нині вони мужньо боронять територіальну цілісність нашої держави пліч-о-пліч з українцями.

Читайте також: