Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному триває подача заявок на премію ім. Георгія Косміаді

Міська мистецька премія імені Георгія Косміаді є найвищою в місті відзнакою митців образотворчого мистецтва. Премія присуджується до дня народження Георгія Петровича Косміаді, а саме 24 березня. З 2013 року присуджується у розмірі 14 тисяч гривен

Премія присуджується за видатні твори, що відзначаються високим професіоналізмом, глибоким розкриттям змісту та образів, якістю та майстерністю виконання, а також за твори, котрі виконані протягом останніх трьох років.

Згідно умов, творчий доробок претендентів має бути оприлюднений на виставках протягом останніх трьох років, але не пізніше як за три місяці до їх висунення на здобуття Премії, мати позитивні відгуки у засобах масової інформації, рецензії у мистецтвознавчій літературі.

Щороку присвоюється лише одна Премія. Нагороджуються митців, що народилися, проживають або тривалий час працювали в Рівному. Отримати таку премію можна лише один раз за життя.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, творчими спілками, культурно-мистецькими закладами, науковими та навчальними закладами, громадськими організаціями, самовисуванням.  Вони подаються до управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради з 1 січня до 14 березня поточного року.

На здобуття Премії подаються такі документи:

  • клопотання про присудження Премії;
  • матеріали, що засвідчують творчий доробок претендента: репродукції творів (циклу творів) у вигляді фотографій, слайдів, відеозаписів, компакт-дисків, друкованої продукції;
  • ксерокопії відгуків в засобах масової інформації і мистецьких виданнях;
  • характеристика та фото претендента;
  • копія паспорта та ідентифікаційний номер претендента, а в разі, коли претендентом є колектив, – копія паспорта його керівника.

За інформацією Міської ради Рівного

Читайте також: