ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

У Рівному немає вакцини проти грипу (ВІДЕО)

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: extension

Filename: models/Gl_model.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/models/Gl_model.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/views/2024/news_v.php
Line: 60
Function: webp

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/controllers/News.php
Line: 78
Function: view

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/index.php
Line: 198
Function: require_once

img/webp/1000/.webp" type="image/webp">

Обіцянки цяцянки. Державні медичні заклади Рівного, не хочуть допомагати у боротьбі з грипом та коронавірусом – про це на засіданні міськвиконкому заявив головний лікар Рівненської міської лікарні Євген Кучерук.

Хотів би попросити шановних членів винонкому і шановний вас пане голово. Щоб у нас якось нормалізувались відносини з областю. На території є багато медичних установ, які впринципі відійшли в сторону і ніхто не хоче займатись і допомагати наприклад нашій міській лікарні. Перша ваша зустріч була із колективом  головних лікарів нашого міста, а також обласних лікарень. Вони дали вам слово і дали слово всім нам. І обіцяли що відкриють 138 ліжок ніхто цього не робить і перспективи навіть нема, -  ЄВГЕН КУЧЕРУК – ГОЛОВНИЙ ЛІКАР РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ.

Під час онлайн брифінгу начальник обласного управління охорони здоров'я Олег Вівсянник, зазначив що у області завантаження ліжок складає менше 30 відсотків. 

Загалом пацієнтів які захворіли на грип за весь період епідемії грипу 137 пацієнтів з них 11 пацієнтів  дитячого віку. На сьогодні  система охорони здоров’я надає медичну допомогу в належних умовах і має достатній резерв ліжкового фонду для надання медичної допомоги пацієнтам з ковід 19 а також гострими респіраторними вірусними захворюваннями, - ОЛЕГ ВІВСЯННИК – НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОДА.

Не зважаючи на те що вакцини проти грипу у Рівному немає показники захворюваності на цю недугу зменшилися. Начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів каже, мабуть через те, що люди стали більш обережними у зв’язку із пандемією коронавірусу. 

Проблема в тому, що вакцин уже немає, тобто наші спеціалісти буквально на днях знову ж таки спеціально обдзвонювали всі найбільші аптечні мережі рівного, вакцини немає і скоріш за все що і не буде. Тому що люди все-таки ті люди які бажають вакцинуватись, скоріш за все уже чекають вакцину власне від ковіду. Будемо відверті від грипу люди цього року вакцинувались в більшій мірі тільки через те що хоч якась би була профілактика аби не захворіти на ковід, - ВІКТОР ІСЬКІВ – НАЧАЛЬНИК МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я.

Вакцина – це єдиний захист від грипу, зазначає начальник охорони здоров’я. Людина яка вакцинувалась. Або не перехворіє грипом, або якщо і перехворіє то в легшій формі.

https://youtu.be/Lt-pze1tvns

Читайте також: