У Рівненському районі внаслідок наїзду потяга загинув неповнолітній. Трагічний випадок стався сьогодні, 2 червня, близько 07:30 у селі Новостав на залізничній станції «Клевань-Петрука».
Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.
Зі слів машиніста потягу «Варшава-Київ», 17-річний місцевий житель рухався уздовж колії та різко почав її переходити, не впевнившись у безпечності своїх дій.
Від отриманих травм хлопець, який був у навушниках, загинув на місці події.
Слідчі відкрили кримінальні провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людини за ч.2 ст.276 КК України.