ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

У Костополі викрили підпільний гральний заклад

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: extension

Filename: models/Gl_model.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/models/Gl_model.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/views/2024/news_v.php
Line: 60
Function: webp

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/controllers/News.php
Line: 78
Function: view

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/index.php
Line: 198
Function: require_once

img/webp/1000/.webp" type="image/webp">

Ігровий зал функціонував під виглядом кафе на вулиці 8-Березня у місті Костопіль. Як встановили правоохоронці, приміщення належить 50-річному місцевому жителю. 

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Незаконну діяльність закладу викрили вчора, сьомого лютого, близько 22 години працівники Рівненського управління внутрішньої безпеки спільно з поліцейськими відділення №2 (м. Костопіль).

Втім, потрапити всередину, аби долучитися до ігрового процесу, могли не всі.  Щоб зайти, потрібно було натиснути кнопку домофону та повідомити, що прийшов грати. 

Коли до закладу навідалися правоохоронці, у приміщенні перебували четверо відвідувачів та працювали дві адміністраторки. Невдовзі прибув і власник, який запевняв поліцейських, що у нього — комп’ютерний зал.  

Із місця події слідчі вилучили 16 моніторів та стільки ж системних блоків, які належать 36-річному костопільчанину. 

У рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) вирішується питання про накладення арешту на вилучену техніку.  

Читайте також: