Radio
Online
Повiдомити новину

У Громадському бюджеті Рівного зміни: одна людина – один проєкт

Усі, окрім одного проєкту громадського бюджету були реалізовані за 2019 рік, повідомили на засіданні Координаційного комітету. Труднощі виникли лише із ініціативою під назвою «Адаптація міської туристичної інфраструктури до потреб людей з інвалідністю».  Як зазначив секретар міської ради Рівного Сергій Паладійчук, проблема була із неточностями в частині придбання тактильних карт-схем з використанням шрифту Брайля.  На сьогодні її уже вирішено.


Сергій Паладійчук – секретар міської ради Рівного «Я думаю, що буквально у перших місяцях 2020 року цей проект буде дореалізований і ми, таким чином, абсолютно вийдемо із 2019 року із реалізацією всіх проектів».
Також із минулих років тягнуться ще проєкти, які мають дореалізовувати у 2020 році. Передбачається, що кошти на це Рівненська міська рада виділить під час розподілу бюджету розвитку. Мова йде про суму у розмірі 4 тисяч грн. на 1 проєкт  для УЖКГ та 502 тисяч грн. на 4 проєкти для міського управління культури і туризму.

Сергій Паладійчук – секретар міської ради Рівного «Це, порівняно, невеликі кошти, тому я думаю, що ніяких проблем не буде і вони будуть передбачені під час голосування в сесійній залі».
Також Координаційний комітет Громадського бюджету вніс зміни до положення. Відтепер освітніх проєктів-переможців може бути не більше 3-х великих та 4-х малих. Також одна людина чи організація зможе подати кілька проєктів, але навіть за умови набору потрібної кількості голосів реалізовувати будуть лише один.

Сергій Паладійчук – секретар міської ради Рівного «При фініші має бути один проект, тому що, знову ж таки, я думаю, що це правильно, щоб дати можливість більшій кількості людей зрозуміти цю доступність».
Наступне засідання Координаційного комітету Громадського бюджету відбудеться уже в березні. На ньому планують прозвітувати за пророблену роботу у 2019 році.

Читайте також: