Radio
Online
Повiдомити новину

Скільки тепер коштує вивіз сміття в Квасилові? (ВІДЕО)

Доведеться платити більше. Від сьогодні послуги на вивезення побутових відходів здорожчали для Квасилова. Таке рішення прийняли на засіданні міськвиконкому.

21 гривня на місяць за вивезення сміття для мешканців багатоповерхівок та майже 31 гривня для приватних будинквів. Сьогодні під час засідання виконкому управлінці вирішили підняти ціни на послуги із поводження з побутовими відходами для квасилівчан. Самі ж мешканці Квасилова переважно негативно ставляться до таких змін, проте кажуть - подітися нікуди, тому попри все платитимуть.

Мабуть,негативно, тому що зарплати не ростуть, і чим людям платити комуналку я не знаю

Війна йде. Зараз війна йде. В людей нема грошей, буду вам так казати. Повинно буть нижче. І во всьому. На все має буть нижче ціни, тому що зараз йде війна, пенсії в людей немає, зарплат немає, роботи в людей немає

Віта Кисільова стверджує: якби не підняли ціни, то селище могло б опинитися на межі сміттєвого колапсу. Послуги зі збуту побутових відходів, місцевому населенню надає приватне підприємство "Квасилівське". Воно обслуговує Квасилів досить довго і є найменш затратним варіантом . Та якби не пішли на такий крок і не збільшили вартість - компанія стала б збитковою.

60% складової тарифу на вивезення твердих побутових відходів ПП "Квасилівське" - це становлять паливно-мастильні матеріали. Ви можете ознайомитися зі складовою тарифу і побачити, що це найбільш головна стаття витрат. Тобто якби не було здорожчання на паливно-мастильні матеріали, звісно що тариф ніхто не змінював би, - староста Квасилова Віта Кисільова

Попри незадоволення високими цінами, мешканці схвально відгукуються про якість обслуговування. Кажуть - жодних проблем із невчасним вивезенням відходів не виникає.

У нас все вчасно. Шо-шо, а сміття в нас вчасно вивозять. Дороги не дуже, ями біля дому - залізно, але сміття атлічно

Так, принаймні дуже нормально вивозять, все тут адекватно

Рішення про підняття тарифів почне діяти з першого грудня. Нагадаємо, що попередня ціна становила 18 гривень для багатоквартирних та 21 гривню для приватних будинків.

Читайте також: