Radio
Online
Повiдомити новину

Швидко та зручно: у Рівненському ЦНАПі з'явилися нові послуги (ВІДЕО)

Пасемо задніх. Відділи послуг сервісного центру МВС вже давно працюють у 80 ЦНАПах по всій Україні. У Рівному ж це вдалося реалізувати лише після зміни керівниці Рівненського ЦНАПу. За словами сьогоднішньої очільниці центру, причиною цього стало небажання повторювати помилки попередників. Тож, як тільки сервісний центр МВС та ЦНАП створили необхідну базу для співпраці, в останньому відкрили новий відділ. Сталося це 18 січня. Продовжить Ангеліна Бурак.

12 нових послуг. Тепер для консультації з фахівцем, обміну посвідчення водія, видачі нового посвідчення, реєстрації або перереєстрації транспортного засобу не обов'язково йти до сервісного центру МВС. Віднедавна усе це можна зробити у Рівненському центрі з надання адміністративних послуг.

"Наразі ми надаємо послуги по заміні посвідчень водія, по первинній реєстрації транспортних засобів, перереєстрації транспортних засобів у зв'язку зі встановленням газобалонного обладнання, також у зв'язку зі зміною анкетних даних. Ще ми закріплюємо індивідуальний дизайн номерних знаків, видаємо реєстраційний тимчасовий талон та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду закордон," - каже керівниця Рівненського ЦНАПу Наталія Майорова.

За словами керівниці Рівненського ЦНАПУ, на ці послуги є попит, адже за три дні у новий відділ вже звернулося 30 осіб, і навіть зареєстрували перший транспортний засіб. До того ж, отримати послуги тут можна швидше, ніж у регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС, адже у новому відділі поки немає черг. 

"У нас всі адміністративні послуги надаються таким чином: реєстрація в системі електронного керування чергою, далі на таблі висвічується номер чека, і людина підходить до адміністратора,не чекаючи. Ми зараз приділяємо максимальну увагу роботі цього відділу, тому все відбувається надзвичайно швидко і людині не доводиться чекати," - продовжує Наталія Майорова.

Наталія Майорова зауважує, відкриття нового відділу послуг сервісного центру МВС, дозволить пришвидшити процедуру отримання нових документів у разі зміни прізвища, адже для цього не доведеться відвідувати багато установ.

"Коли жінка виходить заміж і в неї змінюється прізвище, відповідно вона має змінити свої документи. Відповідно, вона звертається до ЦНАПу для того, щоб змінити паспорт громадянина України, вона замінює паспорт, отримує ID-картку і далі вона може одразу замовити паспорт для виїзду закордон на нове прізвище, нове посвідчення водія, оскільки прізвище змінилося, а також замінити свідоцтво на реєстрацію транспортного засобу у зв'язку зі зміною анкетних даних."

Варто зазначити, в області це перший ЦНАП, у якому запрацював такий відділ, його основна мета - розвантажити територіальний сервісний центр МВС. 

Читайте також: