Radio
Online
Повiдомити новину

Рівнянка перемогла на міжнародному пісенному конкурсі

Рівнянка Анастасія Смаль виборола 2 місце на престижному міжнародному конкурсі ім. Володимира Шинкарука ” Пісенний Спас”. Про це повідомляють на сторінці конкурсу у Фейсбук.

У Житомирі всьоме відбувся фестиваль пам’яті українського композитора, автора та виконавця пісень Володимира Шинкарука, який свого часу виховав цілу плеяду відомих артистів.  В його доробку десятки пісень які до цього часу виконують відомі виконавці.Після смерті композитора у 2014 році на його честь створили міжнародний пісенний фестиваль для молодих артистів “Пісенний Спас”, адже сама на свято Спаса народився Володимир Шинкарук.

Змагалися виконавці від 14 до 35 років у трьох номінаціях. Цього року талантів було настільки багато що визначиться з переможцем було дуже важко і нагороди отримали відразу 10 виконавців. 

Друге місце у номінації “Виконавець естрадної пісні”отримала рівнянка Анастасія Смаль. Анастасія студентка третього курсу Рівненського музичного училища по класу бандури, також займається естрадним вокалом у викладача Наталії Мельничук. Готувались до конкурсу майже весь попередній навчальний рік.

Анастасія змагалась з 20-ма конкурентами у номінації естрадного вокалу та виконувала три пісні українською мовою. Одна з яких авторства Володимира Шинкарука “Дім для душі”. Цей твір Анастасія представила на суд зіркового журі в  аранжуванні, яке створила її викладач Наталія Мельничук. Це дуже сподобалося присутнім.

 

Читайте також: