Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненський "Верес" зіграв проти власної молодіжки - відома доля гравців із "народного відбору" (ВІДЕО)

Гра перед вильотом. Основна команда рівненського "Вереса" перед відправленням на збори у Туреччину зіграла поєдинок проти молодіжки. На кожен тайм тренери випускали різні одинадцятки. Відтак зіграти вдалося усім.

У Рівному відбувся футбольний матч. Основа рівненського "Вереса" зіграла проти молодіжки на полі вланої бази. Для обох колективів це перша гра у новому році. Юрій Вірт, як і Олег Шандрук дали зіграти у матчі всіх свої гравцям. Зокрема за основну команду виступили новачки Денис Балан та Андрій Блізніченко. Не було лише Даниїла Хондака, який напередодні отримав мікроушкодження. Також за основу зіграли два гравці молодіжки - Олександр Савчук та Дмитро Шух, а також троє виконавців із народного відбору. Усі вони наразі залишаються у Вересі.

На незвичній для себе позиції провів перший матч у новому році Геннадій Пасіч. Він зіграв справу у захисті.

Загалом грою новачків головний тренер основної команди задоволений. Разом з тим, пошуки додаткових виконавцв тривають. Якщо вдасться домовитися, то вони до клубу доєнаються уже в Туреччині. Щодо гри, то у першому таймі молодіжка пропустили двічі, а у таймі номер два довелося діставати із воріт ще чотири м'ячі. Загалом у першому матчі нового року підопічні Олега Шандрука поступилися із рахунком 6:0.

За молодіжку зіграли троє виконавців, що перебувають на перегляді. Також Олег Шандрук ще анонсує гравців, які приєднаються до колективу під час зборів. Те, що новобранці будуть, не приховує. Перевірити їх у справі зможуть за рахунок тренувальних спарингів. Зокрема 27 січня у Рівному Ю-19 зіграє із однолітками з хмельницького Поділля, а 29 із чемпіоном Рівненського району великоомелянською Славією. Основна ж команда 28 вирушає на збір у Туреччину. Там проведе шість спарингців. Повернуться до Рівного наприкінці лютого.

Читайте також: