Radio
Online
Повiдомити новину

Протокол за вакцинацію: чому поліцейські Гощанщини закрили пункт вакцинації? (ВІДЕО)

Протокол за вакцинацію. Це не жарт, а реальність селища Гоща. Там приватна підприємиця у власному кафе дозволила облаштувати пункт вакцинації. Медична бригада працювала дві години. За цей час провакцинувала більше 20-ти людей. Потім прийшла поліція і оштрафувала власницю закладу за порушення правил карантину. Більше у матеріалі.

В одному із кафе селища Гоща напередодні облаштували мобільний пункт вакцинації. Зробили це для того, аби в першу чергу вакцинувати своїх працівників.

З 9 до 11 години у нас вакцинувалися люди. Приблизно десь до 20 чоловік. Була дистанція, все як мало бути, - Віта Продай працює барменом в кафе

Окрім працівників кафе, вакцинувались також інші жителі селища. За словами власниці закладу, пункт вакцинації облаштували в холі, а бажаючих щепитись було небагато. Люди дотримувались дистанції та по черзі заходили отримати свій укол. Додає, кафе не працювало, а було відкрите лише для вакцинації.

Це було узгоджено з селищною радою. Ну з відповідними структурами, які мають відношення до цих погоджень, що приїдуть люди. Ще в мене запитали, чи я не проти. Ну, звичайно не проти, бо моє кафе не працює. Я б не могла надати таку послугу, аби моє кафе працювало. З приводу того, що моє кафе зачинене і є необхідні великі площі. Чому б не зробити комфортні умови людям, - Валентина Бук власниця кафе

Втім, коли мобільна бригада зібралась і покинула кафе, до приміщення навідались поліцейські. На власницю склали протокол.

Карантинний режим дотримуємось. Заклад закритий. Чому мені запропонували іти до суду, я не знаю. Моїми благими намірами сплати податків і утримуванні десяти чоловік на роботі - я ж надаю робочі місця - вистелена дорога до суду, - Валентина Бук власниця кафе

Протокол склали за порушення правил карантину. Власниці кафе загрожує штраф у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень. Поліцейські, які його складали, говорити на камеру відмовились. Ситуацію прокоментували лише в головному управлінні у Рівному.

На момент перевірки медичних працівників там не було. Сертифікати про вакцинацію працівниці закладу не пред'явили, адже отримали лише одну дозу вакцини. А потім почали запевняти, що кафе взагалі не працює. Усе це зафіксували бодікамери поліцейських. На суб'єкта господарювання - 61-річну жительку - працівники поліції склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 44 з приміткою 3 КУ про адміністративні правопорушення. Порушень правил карантину щодо людей, - Юлія Мозоль речниця ГУНП в Рівненській області

Власниця кафе із протоколом не згідна й свою правоту доводитиме у суді. Каже, досі під враженням від візиту поліцейських.

Читайте також: