Будівлю центру культури та дозвілля колишнього кінотеатру «Зірка» продають з «молотка» за 1,5 мільйона гривень. Електронний аукціон відбудеться 5 червня.
Про це йдеться на платформі Національної електронної біржі, через яку відбуваються торги.
Двоповерхове приміщення з підвалом оцінили в 75 доларів за квадратний метр. Початкова ціна продажу без урахування ПДВ – 1 523 108 гривень.
Нагадаємо, у 2019 році за результатами електронного аукціону Центр культури і дозвілля здали в оренду.Там мали облаштувати кінотеатр місткістю не менше 50 місць із можливістю функціонування Центру сімейного дозвілля.
За умовами конкурсу приміщення мало бути введене в експлуатацію через 2 роки, натомість так і залишилось без ремонту.
Читайте також: Аптека на проспекті Леніна у Рівному: чи відреагували керівництво на зауваження містян?