ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Пообіцяв вивезти родичів із зони бойових дій: жителька Рівненщини стала жертвою шахраїв

Фото ілюстративне

На майже 14 тисяч гривень поповнив власний банківський рахунок 25-річний житель Житомирщини, ошукавши жительку Рівненщини. 

Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.

Нагадаємо, 15 серпня цьогоріч 33-річна жителька селища Клевань звернулася до поліції із заявою, що стала жертвою шахрая. У соціальній мережі жінка розмістила оголошення із проханням перевезти рідних із міста Енергодар Запорізької області до Рівного. 11 серпня зловмисник, видаючи себе за особу, яка нібито займається волонтерством — вивезенням осіб із зони бойових дій — повідомив потерпілій завідомо неправдиву інформацію, що може здійснити евакуацію її родичів.

У подальшому, за допомогою електронно–обчислювальної техніки, незаконно заволодів грошовими коштами потерпілої в сумі 13 700 гривень, які остання перерахувала на заздалегідь визначену «перевізником» картку. Крім того, пізніше повідомив про необхідність здійснити додатковий грошовий переказ.  

У результаті розшукових заходів та слідчих дій поліцейські встановили, що до злочину може бути причетний 25-річний житель Житомирщини. 

Обвинувачений співпрацював зі слідством, утім завдані збитки потерпілій не відшкодував. 

Відомо, що слідчі одного з територіальних підрозділів поліції Житомирщини за скоєний аналогічний злочин скерували відносно 25-річного чоловіка кримінальне провадження із обвинувальним актом на розгляду суду. 

Читайте також: