Radio
Online
Повiдомити новину

Образа через відео в TikTok: юним футболістам з Володимирця не дозволили взяти учать у товариському турнірі з футболу

У суботу, 18 березня, у Володимирці, що на Рівненщині, на стадіоні «Янтар» проходив товариський турнір з футболу між трьома юніорськими командами. Однак одній з команд зіграти там не дозволили.

Про це пише Володимирець.Сity.

Не допустили до турніру футболістів, тренером яких є  Роман Шершень. Як розповідає чоловік, він здогадуться, у чому причина такого рішення.

За його словами, ймовірно, все через публікацію жартівливого відео у тіктоці, де поряд зі світовими зірками футболу вставлено фото викладача-тренера спортшколи Володимира Римарчука. Хоча нічого образливого у відеоролику не було, запевняє пан Роман.

До слова, сам теренр спортшколи теж прокоментував цю ситуацію. Зазначив, що заборонили грати не дітям, а тренеру (Роману Шершню) через його негідну поведінку...  Але про що конкретно йшла мова - не відповів.

На питання, чи не можна було попередити про відмову раніше або й заздалегідь, пан Володимир відповів, що це було рішення адміністрації закладу, тобто директора. А він, як відповідальний за турнір, лише повідомив про факт відсторонення команди від турніру.

Читайте такожУ знак подяки для волонтерів з Рівненщини військові передали розписаний прапор з фронту (ФОТО)

 

Читайте також: