Radio
Online
Повiдомити новину

Нові підходи до захисту: на Рівненщині змінюють підходи до укріплення оборони кордону (ВІДЕО)

Нові принципи та ще більша захищеність. На Півночі Рівненської області продовжують вибудовувати кругову оборону. Наші військові отримали новий досвід від побратимів із передових позицій. Відтак, було вирішено внести корективи в елементи наявних захисних конструкцій.

Усі зусилля на оборону. Від першого дня повномасштабної війни на Півночі Рівненщини постійно зводяться фортифікаційні та інженерні споруди. Їх регулярно удосконалюють та покращують. Усе для того, аби жителі області знали: вони під надійним захистом. Відтепер кругову оборону нашого регіону зводитимуть за новими принципами. І вже найближчим часом між підприємствами та тергромадами області розподілять завдання, які дозволять ще більше покращити нашу обороноздатність.

Провели конструктивну нараду з військовими інженерами. Вже є передовий досвід ЗСУ, відповідно до нього вносимо деякі корективи в елементи захисних конструкцій. Звертаємо увагу на особливості ландштафту - це велика кількість води, і саме розуміючи ці особливості, обороноздатність області будується по новому принципу. Визначили дорожню карту - хто за що відповідає найближчі два тижні, - начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

За словами начальника Рівненської ОВА, усе це робиться з єдиною метою - бути готовими до будь-яких можливих загроз з боку сусідньої держави. Адже попереджений - означає озброєний. Нині, ж на кордоні Рівненщини та Білорусі, жодних ознак наступальних дій не зафіксовано. Як і раніше, ситуація тут залишається спокійною.

349 день повномасштабної війни, знаходжусь на нульовому кілометрі Україно- білоруського кордону. Як і всі попередні дні кордон України на території Рівненської облсті непорушний, сили ЗСУ, ТРО, Нацгвардії і всіх складових сектору оборони виконують свої бойові завдання, - начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Відтак, попри всі намагання ворога нас залякати, у жителів області немає причин для паніки та хвилювань. Адже кордон нашої області, а відтак і територія України - під надійним замком.

Читайте також: